Pudełka wysuwane są nie tylko ciekawe, ale również komfortowe w użytkowaniu.


Pudełka wysuwane mają szerokie zastosowanie. Nie trzeba obawiać się, że osoba, która otrzyma takie opakowanie będzie miała trudność z jego otworzeniem, czy też ponownym zamknięciem. Tego rodzaju pudełka sprawdzają się idealnie w przypadku towarów przeznaczonych na sprzedaż, takich jak np. sprzęt elektroniczny, a nawet produkty spożywcze.

Do produkcji pudełek reklamowych wysuwanych stosuje się wyłącznie najwyższej jakości karton, który jest odporny na zagniecenia, zarysowania, pęknięcia, a także inne uszkodzenia. Podobnie jest w przypadku nadruków nanoszonych na powierzchnię opakowań. Do tego zadania wykorzystywane są innowacyjne technologie, które gwarantują długą żywotność nadruków.


pudełka wysuwane

pudełka wysuwane

pudełka wysuwane

Pudełka wysuwane to znakomita opcja dla osób, które cenią sobie funkcjonalność oraz estetyczne wykończenie. Za ich pomocą można doskonale zabezpieczyć produkt przez zniszczeniem.

Nadruk znajdujący się na tego typu powierzchni może mieć spore rozmiary, a dodatkowo znajdować się nie tylko na froncie, ale również od spodu. Warto tam zamieścić np. szczegółowe dane kontaktowe.Potrzebujesz pudełek wysuwanych, jeżeli:

- Chcesz zabezpieczyć produkty przez uszkodzeniem,
- Zależy Ci na tym, aby opakowanie było praktyczne i wygodne w użyciu,
- Chcesz na powierzchni pudełka zawrzeć sporą ilość informacji dotyczącej Twojej firmy.


Wyślij zapytanie

pudełka wysuwane

Zobacz również:
Portfolio
Pudełka reklamowe MTV - opis realizacji
Opakowania na kosmetyki dla marki Obagi Shine - opis realizacji

pudełka wysuwane
pudełka wysuwane
pudełka wysuwane
pudełka wysuwane
pudełka wysuwane
pudełka wysuwane

Masz pytanie? Potrzebujesz porady? Chcesz wiedzieć więcej?


Wyślij zapytanie