Pudełka reklamowe z nadrukiem MTV

Pudełka reklamowe na słuchawki MTV Music to przykład doskonałego połączenia prostoty i oryginalności.

Case study: Pudełka reklamowe MTV dla fanów muzyki

Pudełka reklamowe z nadrukiem MTV łączą w sobie klasykę i nowoczesność. Na czarnym kartonie umieszczono nazwę produktu i logo w kolorze żółtym. Ten kontrastując z czernią jest bardzo widoczny i zwraca uwagę potencjalnego klienta. Nowoczesny wygląd napisu sugeruje, że mamy do czynienia z produktem nowoczesnym i innowacyjnym. Pudełko stanowi więc doskonałe odzwierciedlenie cech produktu, którego ma być opakowaniem.


pudełka reklamowe z nadrukiem

pudełka reklamowe z nadrukiem


Jak wykonaliśmy pudełka?

Opakowania w całości wykonano z kartonu, który zapewnia dużą wytrzymałość i doskonałą ochronę wrażliwego sprzętu elektronicznego przed zniszczeniem. Zewnętrzną stronę pudełka pokryto laminatem, dzięki czemu jest ona gładka, przyjemna w dotyku i doskonale się prezentuje. Pudełko w kształcie kwadratu stanowi eleganckie opakowanie dla słuchawek – jest praktyczne i cieszy oko.


pudełka reklamowe z nadrukiem

pudełka reklamowe z nadrukiem


Pudełka, które budzą pozytywne emocje

Niewątpliwą zaletą prezentowanego opakowania na słuchawki jest wysoka jakość jego wykonania. Projektując pudełko na słuchawki, zadbano nie tylko o jego funkcjonalność, ale także atrakcyjną, oryginalną estetykę. Opakowanie jest bardzo smukłe, a co za tym idzie wyjątkowo eleganckie. Kojarzy się z solidnością i nowoczesnością. W świadomości klienta tworzy obraz producenta, którzy jest na bieżąco z nowinkami technicznymi i dba o najwyższą jakość swojego produktu, prezentując słuchawki zgodne z najnowszymi osiągnięciami techniki i trendami rynku. Opakowanie budzi pozytywne wrażenia, kojarząc się z tym, co współczesne, nowoczesne i innowacyjne.


Czytaj także: Pudełko reklamowe dla wielbicieli Nespresso


pudełka reklamowe z nadrukiem

pudełka reklamowe z nadrukiem


Opakowania decydują o popularności produktu

Opakowanie produktu to jedna z najważniejszych decyzji marketingowych, jakie podejmuje każda firma. To od niego w dużej mierze zależy sukces firmy. Pudełka reklamowe nie tylko służą jako zabezpieczenie produktu przed zniszczeniem i sposób na jego wygodne przetransportowanie, ale także stanowią ważny element kształtujący wizerunek firmy. Od rodzaju opakowania – jego solidności i designu – w dużej mierze zależy zarówno odbiór i popularność produktu, jak i pozycja firmy na rynku.

Zobacz nasze portfolio


Masz pomysł na własne opakowania?


Napisz do nas
pudełka reklamowe

Dobre opakowanie to tylko część sukcesu

Nie trzeba bardzo wiele, aby klient pokochał Twoją markę i w przyszłości wybrał ją ponownie. Sprawdź co musisz wiedzieć.

Zobacz wpis
pudełka reklamowe

Ładne i praktyczne sprzedaje się lepiej!

Atrakcyjność i praktyczność - te dwie cechy determinują decyzje zakupowe współczesnego klienta. Wykorzystaj to na swoją korzyść.

Zobacz wpis
pudełka reklamowe

Pudełka ekologiczne

Na całym świecie zapanowała moda na ekologię. Zaprojektuj pudełko zgodnie z nowymi trendami.

Zobacz wpis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady? Chcesz wiedzieć więcej?


Wyślij zapytanie