Pudełka ozdobne znajdują zastosowanie szczególnie podczas akcji promocyjnych lub sprzedaży produktów luksusowych.


Pudełka ozdobne, jak sama nazwa wskazuje, muszą być nie tylko praktyczne, ale również dekoracyjne. Właśnie dlatego wykonywane są one z dbałością o nawet najmniejszy detal.

Ważny jest również design - to wygląd wizualny ma zdobyć zainteresowanie odbiorcy. Projekt musi być spójny z pozostałymi elementami marki. Tylko wtedy potencjalny klient, czy też kontrahent będzie mógł bezproblemowo zidentyfikować, do jakiego przedsiębiorstwa należy opakowanie. Istotnym jest, aby na pudełku ozdobnych nie umieszczać zbyt wielu treści. Nadruki stworzone przez doświadczonych ekspertów z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.


pudełka ozdobne

pudełka ozdobne

pudełka ozdobne

Do produkcji pudełek ozdobnych stosowany jest wyłącznie karton wysokiej jakości, który pozostanie w perfekcyjnym stanie przez długi czas.

W dekoracyjnych opakowaniach zwykle nie umieszcza się produktów przeznaczonych na sprzedaż. Najczęściej tego typu pudełka wykorzystywane są podczas akcji promocyjnych. Ich wysoka jakość wzbudza pozytywne skojarzenia u odbiorcy, co przekłada się na umocnienie pozytywnego wizerunku firmy.Potrzebujesz pudełek ozdobnych, jeżeli:

- Chcesz zapakować upominek reklamowy,
- Zależy Ci na unikatowym i efektywnym designie,
- Oczekujesz wysokiej trwałości opakowania i stylowego nadruku.


Wyślij zapytanie

pudełka ozdobne

Zobacz również:
Portfolio
Pudełka reklamowe MTV - opis realizacji
Pudełka ozdobne Diverse OSTR

pudełka ozdobne
pudełka ozdobne
pudełka ozdobne
pudełka ozdobne
pudełka ozdobne
pudełka ozdobne

Masz pytanie? Potrzebujesz porady? Chcesz wiedzieć więcej?


Wyślij zapytanie