Pudełka fasonowe są nie tylko praktyczne, ale również niezawodne. Prosta konstrukcja pudełek i wyjątkowa wytrzymałość to ich największe atuty.


Pudełka fasonowe to najpopularniejsze rozwiązanie wybierane do działań marketingowych i sprzedażowych. Ich charakterystyczne zamknięcie sprawia, że włożenie produktu do opakowania trwa zaledwie kilkanaście sekund. Właśnie dlatego ten model często wykorzystywany jest przez przedsiębiorstwa specjalizujące się w sprzedaży wysyłkowej.

Należy zaznaczyć, że tego typu pudełko znakomicie sprawdzi się np. jako opakowanie na pizzę. Możliwości jest wiele, ponieważ wymiary pudełka zależą wyłącznie od indywidualnych potrzeb. Projekt wykonywany jest na podstawie wszystkich wymagań klienta. Takie opakowanie odznacza się wysoką funkcjonalnością, a jednocześnie stanowi element promocji marki. Właśnie dlatego warto postawić na pudełko wykonane z wysokojakościowych materiałów.


pudełka fasonowe

pudełka fasonowe

pudełka fasonowe

Do produkcji pudełek fasonowych stosowany jest karton, który odznacza się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne m.in. przerwanie, pęknięcie, czy też wystrzępienie. Na opakowaniu można umieścić dowolnie wybrany nadruk.Tego typu pudełka są bardzo ekonomiczne w zakupie, więc wiele osób decyduje się na złożenie zamówienia hurtowego.Potrzebujesz pudełek fasonowych, jeżeli:

- Chcesz solidnie zapakować produkt i zabezpieczyć go przez zniszczeniem,
- Zależy Ci na korzystnej cenie zakupu, ponieważ wykorzystujesz dużą ilość opakowań,
- Potrzebujesz nadruków w klasycznym stylu.


Wyślij zapytanie

pudełka fasonowe

Zobacz również:
Portfolio
Pudełka reklamowe MTV - opis realizacji
Opakowania na kosmetyki dla marki Obagi Shine - opis realizacji

   ###
   ###
   ###
   ###
   ###
   ###

Masz pytanie? Potrzebujesz porady? Chcesz wiedzieć więcej?


Wyślij zapytanie