Pudełka reklamowe T-Mobile

Pudełka reklamowe T-Mobile to przykład idealnie spersonalizowanego opakowania, zaprojektowanego z myślą zarówno o wizerunku firmy, jak i o charakterze produktu. Tworząc opakowanie T-Mobile, zadbano o najmniejszy detal, produkując pudełko, które jest jednocześnie funkcjonalne i estetyczne.

Case study: Pudełka reklamowe T-Mobile

Pudełka z nadrukiem firmy T-Mobile wykonano z najwyższej jakości kartonu, który jest odporny na zniszczenia mechaniczne: zagięcia, zgniecenia, uszkodzenia. Wierzchnia warstwa pudełka jest gładka i błyszcząca. Wydrukowane na niej treści są wyraźne i mają intensywne kontury i barwy. Całość prezentuje się efektownie: pudełko sprawia wrażenie solidnie wykonanego i ma ciekawą estetykę.pudełka reklamowe

pudełka reklamowe

pudełka reklamowe

pudełka reklamowe

Jak wykonaliśmy pudełka?

Projektując pudełka reklamowe T-Mobile, zadbano o każdy szczegół, dbając o spójność projektu i jego wysoką estetykę. Kolorystyka pudełka nawiązuje do barw firmowych T-Mobile, dzięki czemu opakowanie jest spójnym elementem szerszej kampanii reklamowej i doskonale wpisuje się w identyfikację wizualną. Na pudełku umieszczono nie tylko logo firmy, ale także atrakcyjne zdjęcie budzące pozytywne emocje i zachęcające do bliższego przyjrzenia się produktowi. Na opakowaniu znalazło się także motto T-Mobile: life is for sharing.

Czytaj także: Pudełka reklamowe MTV dla fanów muzykipudełka reklamowe

pudełka reklamowe

pudełka reklamowe

Opakowanie, które wywołuje pozytywne emocje

Przygotowane na zamówienie pudełka reklamowe to najlepszy sposób na stworzenie opakowania, które idealnie odzwierciedli ducha firmy i przekaże jej najważniejsze założenia. Spersonalizowane opakowania z nadrukiem to gwarancja zaistnienia w świadomości klienta i stworzenia spójnego, atrakcyjnego wizerunku firmy. Tworząc opakowanie idealnie dopasowane do rodzaju produktu i charakteru firmy, przedsiębiorstwo zapewnia klientowi maksymalną wygodę, zwiększając jednocześnie swoją szansę na przyciągnięcie uwagi do produktu i usług świadczonych przez firmę.

Opakowanie T-Mobile to przykład pudełka, które tworzy jasne skojarzenia w umyśle klienta. Pudełka z nadrukiem tej firmy kojarzą się z nowoczesnością, innowacyjnością, padążaniem za trendami. Opakowanie budzi dobre skojarzenia i wywołuje pozytywne emocje.

Zobacz nasze portfolio


Masz pomysł na własne opakowania?


Napisz do nas
pudełka reklamowe

Dobre opakowanie to tylko część sukcesu

Nie trzeba bardzo wiele, aby klient pokochał Twoją markę i w przyszłości wybrał ją ponownie. Sprawdź co musisz wiedzieć.

Zobacz wpis
pudełka reklamowe

Ładne i praktyczne sprzedaje się lepiej!

Atrakcyjność i praktyczność - te dwie cechy determinują decyzje zakupowe współczesnego klienta. Wykorzystaj to na swoją korzyść.

Zobacz wpis
pudełka reklamowe

Pudełka ekologiczne

Na całym świecie zapanowała moda na ekologię. Zaprojektuj pudełko zgodnie z nowymi trendami.

Zobacz wpis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady? Chcesz wiedzieć więcej?


Wyślij zapytanie