Pudełko reklamowe na kubek Netia

Opakowanie to jeden z najważniejszych elementów marketingowych. Jego rolą nie jest jedynie ochrona produktu przed zniszczeniem, ale także kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy w świadomości klienta. Wysokiej jakości opakowanie o designie odzwierciedlającym charakter firmy to jeden z kluczowych punktów spójnej identyfikacji wizerunkowej.

Case study: Pudełka reklamowe na kubek Netia

Pudełko reklamowe na kubek Netia to przykład opakowania, które łączy w sobie klasykę i nowoczesność. Wykonane z wysokiej jakości kartonu GC1, sztancowane i złożone do właściwego kształtu prezentuje się jednocześnie lekko i solidnie. Trwały i odporny na zagniecenia karton gwarantuje umieszczonemu w środku kubkowi skuteczną ochronę, jednocześnie sprawiając, że produkt prezentuje się dużo bardziej atrakcyjnie i jest lepiej postrzegany przez klienta.

Niewątpliwym atutem opakowania na kubek Netia jest jego nowoczesny design. Pudełko z nadrukiem Netia zaprojektowano łącząc klasykę i oryginalność. Użyte w projekcie biel i czerń kojarzą się ze stabilnością i profesjonalizmem, a zastosowane jasne, intensywne kolory budzą pozytywne skojarzenia i świadczą o nowoczesności i innowacyjności firmy. Prezentowany projekt jest jednocześnie prosty i oryginalny, dzięki czemu budzi zaufanie klienta, ale też jego zainteresowanie.


Czytaj także: Pudełka reklamowe MTV dla fanów muzyki


pudełka reklamowe

pudełka reklamowe

pudełka reklamowe

pudełka reklamowe

pudełka reklamowe

pudełka reklamowe

pudełka reklamowe


Niech pudełko świadczy o stabilności i profesjonaliźmie Twojej marki

Pudełko reklamowe Netia wykonano z dbałością o najmniejszy detal. Zadbano zarówno o jakość wykonania pod względem technicznym, używając twardego, odpornego na zgniecenia i zarysowania kartonu, jak i o estetykę, tworząc projekt budzący u klienta pozytywne skojarzenia z marką.

Pudełko z nadrukiem Netia stanowi wygodny sposób na przetransportowanie delikatnego materiału, jakim jest kubek z logo firmy, ale i jest ważnym elementem strategii marketingowej: tworzy w świadomości klienta powiązanie między firmą Netia a cechami, takimi jak nowoczesność, innowacyjność czy nadążanie za szybko zmieniającymi sę trendami. To przykład opakowania, które pełni nie tylko praktyczną rolę, ale też jest elementem większej, świadomie tworzonej kampanii promocyjnej.

Zobacz nasze portfolio


Masz pomysł na własne opakowania?


Napisz do nas
pudełka reklamowe

Dobre opakowanie to tylko część sukcesu

Nie trzeba bardzo wiele, aby klient pokochał Twoją markę i w przyszłości wybrał ją ponownie. Sprawdź co musisz wiedzieć.

Zobacz wpis
pudełka reklamowe

Ładne i praktyczne sprzedaje się lepiej!

Atrakcyjność i praktyczność - te dwie cechy determinują decyzje zakupowe współczesnego klienta. Wykorzystaj to na swoją korzyść.

Zobacz wpis
pudełka reklamowe

Pudełka ekologiczne

Na całym świecie zapanowała moda na ekologię. Zaprojektuj pudełko zgodnie z nowymi trendami.

Zobacz wpis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady? Chcesz wiedzieć więcej?


Wyślij zapytanie