Opakowanie na kosmetyki

Opakowanie reklamowe na kosmetyki wykonane dla marki Obagi Shine to przykład doskonałego połączenia estetyki i funkcjonalności.

Case study: Pudełka na prezent

Opakowanie to jeden z najważniejszych elementów skutecznej strategii marketingowej. Właściwie zaprojektowane powinno spełniać podwójną rolę: musi chronić produkt i zabezpieczać go przed zniszczeniem, a jednocześnie atrakcyjnie się prezentować i budzić zainteresowanie klienta. Jeśli pudełko reklamowe ma przyciągnąć uwagę i podnieść atrakcyjność produktu, powinno zostać wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Musi być trwałe, solidnie, mieć staranne wykończenie i ciekawy design.

Pudełko reklamowe na kosmetyki wykonane dla marki Obagi Shine to przykład doskonałego połączenia estetyki i funkcjonalności. Wyjątkowo elegancie, a przy tym trwałe i praktyczne, doskonale sprawdzi się w podwójnej funkcji: zabezpieczy produkt i będzie elementem kampanii marketingowej. Szlachetnie wykonane wzbudzi zaufanie klienta, a tym samym będzie dobrze świadczyć o firmie i wzbudzi pozytywne skojarzenia z nią w świadomości odbiorcy produktu.


opakowanie na kosmetyki

opakowanie na kosmetyki

opakowanie na kosmetyki

opakowanie na kosmetyki


Pudełka ozdobne dla wyjątkowych klientów

Zaprezentowane pudełka reklamowe zostały dopracowane pod każdym względem. Od strony technicznej zadbano o wysokogatunkowe materiały i świetną jakość wykonania. Do produkcji wykorzystano solidny, odporny na uszkodzenia gruby karton, który skutecznie chroni produkt przed uszkodzeniami mechanicznymi, zawilgoceniem oraz zabrudzeniem. Jednocześnie ze względu na swoją szlachetność doskonale się prezentuje, kojarzy z rzetelnością i profesjonalizmem. Wszystkie elementy opakowania, takie jak obwoluta, wkładka i wypraska zostały wykonane z dbałością o detal. Są wytrzymałe, ładnie się prezentują, a przede wszystkim są idealnie dopasowane do charakteru produktu. Od strony zewnętrznej pudełka reklamowe pokrywa folia matowa, która podnosi walory estetyczne opakowania i sprawia, że pudełko jest miłe w dotyku.

Estetyczne wykonanie i znakomity design

Niewątpliwym atutem pudełek reklamowych na kosmetyki jest również ich estetyka. Na tę wpływają dwa czynniki: oprócz zastosowania szlachetnych, wysokogatunkowych materiałów, główną rolę w tworzeniu pozytywnego obrazu wizualnego odgrywa niebanalny projekt. Ten przygotowany został przed doświadczonego grafika. Projekt cechuje prostota, ale jednocześnie oryginalność uzyskana dzięki zastosowaniu kompozycji prostych form i ciekawej kolorystyki. Zadbano o spójność estetyczną wszystkich elementów pudełka, od jego obwoluty, przez wkładkę, po wpraskę. Wszystkie składowe pudełek reklamowych tworzą spójną całość, co niewątpliwie tworzy wrażenie profesjonalizmu i dopracowania.


Czytaj także: Pudełka reklamowe MTV dla fanów muzyki

opakowanie na kosmetyki

opakowanie na kosmetyki

opakowanie na kosmetyki

opakowanie na kosmetyki

opakowanie na kosmetyki


Eleganckie opakowanie produktu wzbudza zaufanie

O doskonałą realizację projektu zadbano również na etapie produkcji pudełek. Jednym z atutów estetycznych, wyróżniających opakowania na kosmetyki, są subtelne zdobienia w postaci tłoczeń. Logo firmy zostało wytłoczone, dzięki czemu jest wypukłe i przyciąga uwagę. W przypadku logotypu użyto technikę hot stamping, a zatem logo i zapis wykonano z użyciem srebrnej folii. Te detale zwracają uwagę klienta i budzą zaciekawienie produktem, świadczą także o fakcie, że firma dołożyła szczególnych starań, by zadbać o efektowne i eleganckie opakowania produktu, co dobrze o niej świadczy i wzbudza zaufanie. Jeśli producent włożył wysiłek w zaprojektowanie i wykonanie ekskluzywnego opakowania, można mu zaufać również jeśli chodzi o jakość oferowanego produktu.


Czytaj także: Opakowania ładne i praktyczne sprzedają się lepiej!


opakowanie na kosmetyki

opakowanie na kosmetyki

opakowanie na kosmetyki


Opakowania na kosmetyki wykonane dla firmy Obagi Shine to dowód na to, że prostota i oryginalność mogą iść ze sobą w parze. Pudełka wykonano w klasycznej, prostej estetyce, ale zadbano o detale, takie jak kolorystyka czy tłoczenia, które dodają im szyku i sprawiają, że całość prezentuje się niebanalnie i na pewno budzi zainteresowanie.

Wykonane z wysokogatunkowego kartonu pudełka kojarzą się ze szlachetnością i solidnością, a jednocześnie świetnie sprawdzają się, jeśli chodzi o stronę techniczną, skutecznie zabezpieczając produkt przed uszkodzeniem – chroniąc go zarówno w czasie transportu, jak i przechowywania i sprzedaży. Całość prezentuje się niezwykle efektownie i jest dopracowana pod każdym względem – producent zadbał zarówno o wrażenie ogólne, jak i o detale, które z pewnością nie umkną uwadze klientów, którzy poszukują produktów najwyższej jakości.

Zobacz nasze portfolioMasz pomysł na własne opakowania?


Napisz do nas
pudełka reklamowe

Dobre opakowanie to tylko część sukcesu

Nie trzeba bardzo wiele, aby klient pokochał Twoją markę i w przyszłości wybrał ją ponownie. Sprawdź co musisz wiedzieć.

Zobacz wpis
pudełka reklamowe

Ładne i praktyczne sprzedaje się lepiej!

Atrakcyjność i praktyczność - te dwie cechy determinują decyzje zakupowe współczesnego klienta. Wykorzystaj to na swoją korzyść.

Zobacz wpis
pudełka reklamowe

Pudełka ekologiczne

Na całym świecie zapanowała moda na ekologię. Zaprojektuj pudełko zgodnie z nowymi trendami.

Zobacz wpis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady? Chcesz wiedzieć więcej?


Wyślij zapytanie